Ev ve Ofis içi Merdiven Modelleri

Artık o kaba ve tüm alanı kaplayan merdivenlerden hala çok sıkılmadınız mı? Artık alanlarınızı hem daha ferah gösterecek hem de odanızı daha modern bir havaya sokacak olan merdiven modelleri ile hem ev hem de ofisleriniz için en başarılı modelleri uygulayabileceksiniz.

Ev ve ofis içi merdiven modelleri arasında son zamanlarda olabildiğince az yer kaplayan ve özellikle saydam olan modelleri görüyoruz. Cam olan ve ağırlıklı metal olarak yapılan merdivenler ise göz bebeği olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlerde mevcut merdivenlerinizi değiştirecek iseniz bizim size önerimiz olabildiğince ince ve kullanışlı bir model seçmelisiniz. Odasının dekoruna uydurabilir ve renk olarak bu yıl renkleri arasında gösterilen açık renkleri tercih edebilirsiniz

En özel odalara kavuşmak için yaptıracağınız bu merdivenleredn isterseniz çıkış katına kapı dahi koyabilirsiniz. Son derece modern görüntüler ile artık evlerinize konuk olan merdivenler için tasarımı iyice incelemeli ve bir an önce yeni modern ürünlerden beğendiğinizi yaptırmalısınız. geniş ya da dar alanlı merdiven yapmak ise tamamen size kalmış bir konudur.

ahşap duvara montalı merdiven

cam merdiven

cam merdiven dizaynı

cam yuvarlak merdiven

ev içi merdiven modelleri

ev içi yuvarlak merdiven modelleri

ofis merdiveni

şık cam merdiven modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top
Hobiler